Par viesnīcu

Četru zvaigžņu viesnīcā "Wolmar" saimnieko Danču ģimene. Viesnīcai dots nosaukums “Wolmar” par godu tās atrašanās vietai – tas ir skaistās un sakoptās pilsētas Valmieras vēsturiskais nosaukums. Viesnīca ir gluži kā miniatūrs pilsētas prototips – gaiteņiem piešķirti ielu nosaukumi un telpu interjerā uzburtas pilsētas ainavas. Iekārtojoties viesnīcā, turpat tuvumā varēsiet apmeklēt vecpilsētu, stadionu, estrādi, iepirkšanās centru un teātri vai doties uz gleznainajām vietām gar Gaujas upi, kur no koku ieskautajiem Stāvajiem krastiem paveras pasakains skats, un Dzirnavu ezeriņu, kuru grezni kā smalks pušķis rotā strūklaka.

Viesnīca uzcelta 2000. gadā. Pēdējā rekonstrukcija veikta 2015. gadā. Piedāvājam 30 viesnīcas numurus, restorāna-bāra pakalpojumus, semināru-banketu zāles līdz 100 personām, atpūtas kompleksu ar tvaiku pirti un SPA baseinu, kā arī skaistumkopšanas salona pakalpojumus. Viesus uzņemam 24 stundas diennaktī.

Sadarbībā ar citiem Valmieras uzņēmējiem, piedāvājam SPA kūres, organizējam laivu un plostu braucienus pa Gauju, iespēju uzspēlēt golfu, ekskursijas uz vietējo alus darītavu un citas aktivitātes.

 

FaLang translation system by Faboba